Indywidualny kurs implantologiczny w gabinecie, z zabiegiem na żywo.

Chcesz poznać podstawy implantologii?
Czy zabieg implantologiczny może być prosty i przewidywalny?
Chcesz dowiedzieć się jak:
  • wybrać pacjenta do pierwszej implantacji?
  • ważna jest higiena pacjenta przed zabiegiem?
  • uniknąć powikłań?
  • zaoszczędzić pieniądze kupując tylko najważniejsze narzędzia?
Zapraszam na indywidulany kurs z zabiegiem na żywo. Jako stomatolog od ponad 10 lat specjalizuję się w implantach. Na kursie podzielę się swoim doświadczeniem implantologicznym, podam proste wytyczne dotyczące zabiegu i przygotowania pacjenta, a także przekażę cały protokół dotyczący odsłaniania implantów i wykonania protetyki.
Dostaniesz wszystkie zgody potrzebne do wykonania zabiegu oraz zalecenia pozabiegowe dla pacjenta. Podczas szkolenia rozmawiam z lekarzem tylko o praktyce. Sam  przeszedłem całą drogę począwszy od pierwszego implantu do wprowadzania około 300 implantów rocznie. Chciałbym aby moje powikłania zostały tylko moim powikłaniami, by kursant nie powielał tych samych błędów, a odnosił tylko same sukcesy.
Kładę silny nacisk na praktykę, szkolenie odbywa się zawsze z zabiegiem na żywo. Spotkanie rozpoczyna się od rozmowy o praktycznej implantologii, następnie lekarz asystuje przy zabiegu. Na koniec omawiana jest cała procedura zabiegowa. Lekarz ma możliwość omówienia swoich własnych przypadków.

Zapisz się na kurs już dziś.

Spełniamy marzenia
o zdrowym, pięknym uśmiechu.

Partnerzy: