implanty

IMPLANTY ZĘBOWE — ZASTANAWIASZ SIĘ, CZY SĄ DLA CIEBIE?

Nie pamiętasz, kiedy ostatni raz swobodnie się uśmiechnąłeś, a wyjście do restauracji zamiast radości wywołuje stres? Solidne i estetyczne uzębienie pozwala czerpać z życia. Jako stomatolog pomagam pacjentom swobodnie uśmiechać się i poczuć się sobą.

Profesjonalna implantologia od 10 lat w Łodzi

Od ponad 10 lat specjalizuję się w implantach zębowych. W tym czasie wykonałem już ponad
1 000 zabiegów, które poprawiły komfort życia moich pacjentów i dodały im pewności siebie. Stosuję tylko sprawdzone, wysokiej jakości systemy szwajcarskie, które gwarantują Ci bezpieczeństwo i jakość Twoich implantów zębowych na lata.

 

Choroby, wypadki, złe doświadczenia w gabinetach — powodów kłopotów z zębami jest wiele. Nasi pacjenci piszą, że znajdujemy rozwiązania nawet w (pozornie) beznadziejnych sytuacjach i „odczarowujemy” wizyty u dentysty.

 

Nowoczesne implanty pomogą odbudować brakujące zęby

Dzięki nowoczesnej technologii implanty mogą zastąpić korzenie zębowe. Dlatego potrafimy uzupełnić nie tylko pojedynczy brak zębowy, ale i pomóc pacjentom, którzy całkowicie utracili zęby. Stabilne uzębienie osadzone na implantach to zupełnie nowa jakość życia.

Implanty łączymy z koronami, które nadają zębom piękny, naturalny wygląd. Kolor zawsze dobieramy indywidualnie, by idealnie pasował do Twojego typu urody. Bezbolesna implantologia — komfortowe leczenie w jednym gabinecie

Specjalizujemy się w bezbolesnej implantologii i dbamy o samopoczucie pacjentów. Wszystkie zabiegi implantologiczne i wizyty odbywają się w jednym miejscu — w gabinecie Skrzypek Stomatologia w Łodzi. Nie tracisz czasu i nerwów, jeżdżąc między placówkami.

Zrozumienie i gwarancja dyskrecji

Wiemy, że dla wielu pacjentów kłopoty z uzębieniem to delikatna kwestia. Dlatego oprócz komfortowych warunków, gwarantujemy pełną dyskrecję.

Hollywood Smile — gwiazdorski uśmiech również dla Ciebie

Marzysz o świetlistym, śnieżnobiałym uśmiechu? Jako jeden z nielicznych implantologów w Łodzi stosuję rozwiązania dla osób pragnących posiadać bardzo modny dzisiaj Hollywood Smile, stosowany u gwiazd i celebrytów. Kolor i wygląd koron będzie dokładnie taki, jakiego pragniesz.

Jeśli zastanawiasz się nad implantami, zapraszam Cię na bezpłatną konsultację. Opowiem Ci, jak wygląda zabieg, jakie są możliwości leczenia i jaki finalny efekt możesz uzyskać.

Atrakcyjne ceny implantów w Łodzi

Ceny za implanty w moim gabinecie są bardzo atrakcyjne i zaczynają się już od 1600 zł za sztukę. Dlaczego tak jest? Wynika to z bardzo dużej ilości wykonywanych przeze mnie specjalistycznych zabiegów implantologicznych. Zadowolenie licznych pacjentów jest dla mnie największą motywacją.

Sprawdź opinie zadowolonych pacjentów

Zadzwoń, aby umówić się ze mną na bezpłatną konsultację.

Spełniamy marzenia
o zdrowym, pięknym uśmiechu.