doctorPiotr

Lek. Dent. Piotr Skrzypek

Specjalista protetyki stomatologicznej

Jestem lekarzem dentystą specjalistą protetyki stomatologicznej, który pragnie Ci pomóc, poznać Twoje oczekiwania i wyjść im naprzeciw. Zdobyte wykształcenie i doświadczenie, także z pogranicza psychologii, pozwalają mi wierzyć, że moja praca to nie tylko stomatologiczne zabiegi, ale także, a nawet przede wszystkim, współpraca z pacjentem, tworzenie dla niego nowych możliwości i przywracanie prawdziwego uśmiechu.

Lek. Dent. Karolina Stawska

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zakończyła szkolenie specjalizacyjne z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją. W codziennej praktyce zajmuje się również stomatologią estetyczną. Cechuje ją perfekcjonizm, co przekłada się na dbałość o każdy szczegół zaplanowanego leczenia.

Lek. Dent. Mateusz Wykrętowicz

Zajmuje się przygotowaniem oraz prowadzeniem pacjentów protetycznych. Studia w języku angielskim ułatwiają mu dalsze kształcenie na najwyższym światowym poziomie.

Aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje. Podążając za najnowszymi trendami w stomatologii, zapewnia swoim pacjentom skuteczność i wysoki komfort leczenia. Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro Pacjenta. Każdy uśmiech wyprowadzi na prostą.

Lek. Dent. Anna Jabłońska

Lekarz z ponad 20-letnim doświadczeniem. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuje w pracy pod mikroskopem w leczeniu endodontycznym i zachowawczym zębów. Dba aby pacjenci zawsze czuli się komfortowo i bezstresowo, a gabinet opuszczali z uśmiechem na ustach i chętnie do niego wracali.  

Justyna Rudzka

Manager gabinetu

Z gabinetem związana od początku jego istnienia.

Absolwentka Studium Medycznego w Łodzi, na kierunku higienistki stomatologicznej. Jest osobą otwartą, odpowiedzialną oraz pozytywnie nastawioną do życia. Praca sprawia jej dużą satysfakcję. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Ewa Frątczak

Higienistka stomatologiczna

Wykonuje zabiegi higienizacyjne oraz instruktaże higieny jamy ustnej. Bardzo lubi prowadzić edukacje wśród dzieci i młodzieży z zakresu higieny stomatologicznej. Najważniejszy dla niej jest zdrowy uśmiech u każdego pacjenta, więc swoją wiedzę i pasję do zawodu rozszerza uczestnicząc w wielu konferencjach i szkoleniach dla higienistek. Jest obdarzona wielką życzliwością do świata, niegasnącym optymizmem i stu procentowym dążeniem do celu.

Marta Granosik

Higienistka stomatologiczna

Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zawodzie. Wykonuje zabiegi higienizacyjne oraz asystuje przy zabiegach chirurgicznych i endodontycznych. Uczestniczy w licznych szkoleniach, nieustannie rozwijając swoją wiedzę i umiejętności.

Iga Piotrowska

Asystentka stomatologiczna, technik dentystyczny

Na co dzień w naszym gabinecie asystuje przy zabiegach chirurgicznych, protetycznych oraz endodontycznych. Praca sprawia jej dużą przyjemność oraz satysfakcję. Jest niezwykle ambitną osobą zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej.

Katarzyna Terka

Asystentka stomatologiczna

Wybrała ten zawód, ponieważ lubi pracę z ludźmi, jak i wizyty u stomatologa. Nigdy się ich nie bała, wręcz ją ciekawiły i fascynowały, dlatego postanowiła bardziej zgłębić ten temat. Wciąż się kształci i szkoli. Praca każdego dnia uczy ją nowych i interesujących doświadczeń.

Anita Włodarczyk

Asystentka stomatologiczna

Stomatologia jest jej pasją, a praca z ludźmi sprawia jej ogromną przyjemność oraz satysfakcje. Chętnie zdobywa nowe doświadczenia oraz wiedzę potrzebną do rozwoju w kierunku tego zawodu. Cechują ją duży entuzjazm oraz uprzejmość.

Natalia Olejczyk

Asystentka stomatologiczna

Podjęła pracę w gabinecie, ponieważ lubi pracę z ludźmi. Każdego dnia uczy się jak być lepszą w tym co robi. Nowy dzień w gabinecie to dla niej wyzwania, które chętnie podejmuje.
Natalia jest osobą komunikatywną i odpowiedzialną.

Monika Saluda

Rejestratorka medyczna

Absolwentka kierunku Administracja. Od 2017 roku związana z pracą rejestratorki medycznej w gabinecie stomatologicznym. W pracy jest chętna do pomocy, ceni sobie dobry kontakt z pacjentami oraz ich komfort.  Dzięki licznym kursom i szkoleniom z profesjonalnej obsługi pacjenta, potrafi doskonale zaopiekować się naszymi pacjentami.

Karolina Zytke

Rejestratorka medyczna

Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie rejestracji oraz  dba o dobre samopoczucie Naszych Pacjentów.
Dzięki bogatemu doświadczeniu zawodowemu doskonale rozumie oczekiwania i potrzeby pacjentów, stale podnosząc swoje kwalifikacje.
Ogromna optymistka, zawsze wita pacjentów z szerokim uśmiechem. Prywatnie pasjonatka aktywnego stylu życia.

Weronika Jurek

Opiekun pacjenta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W gabinecie Skrzypek Stomatolog zajmuje stanowisko opiekuna pacjenta. Jest to osoba, która przy ścisłej współpracy z lekarzem prowadzącym przygotowuje plan leczenia. Dokładnie informuje Pacjenta o poszczególnych etapach leczenia, ich kolejności oraz kosztach. Stara się wyczerpująco odpowiadać na wszelkie pytania Pacjenta oraz pozostaje z nim w bezpośrednim kontakcie służąc pomocą oraz wszelkim możliwym wsparciem.

Spełniamy marzenia
o zdrowym, pięknym uśmiechu.

Partnerzy: