doctorPiotr

Lek. Dent. Piotr Skrzypek

Specjalista protetyki stomatologicznej

Jestem lekarzem dentystą specjalistą protetyki stomatologicznej, który pragnie Ci pomóc, poznać Twoje oczekiwania i wyjść im naprzeciw. Zdobyte wykształcenie i doświadczenie, także z pogranicza psychologii, pozwalają mi wierzyć, że moja praca to nie tylko stomatologiczne zabiegi, ale także, a nawet przede wszystkim, współpraca z pacjentem, tworzenie dla niego nowych możliwości i przywracanie prawdziwego uśmiechu.

Lek. Dent. Karolina Stawska

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zakończyła szkolenie specjalizacyjne z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją. W codziennej praktyce zajmuje się również stomatologią estetyczną. Cechuje ją perfekcjonizm, co przekłada się na dbałość o każdy szczegół zaplanowanego leczenia.

Lek. Dent. Mateusz Wykrętowicz

Zajmuje się przygotowaniem oraz prowadzeniem pacjentów protetycznych. Studia w języku angielskim ułatwiają mu dalsze kształcenie na najwyższym światowym poziomie.

Aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje. Podążając za najnowszymi trendami w stomatologii, zapewnia swoim pacjentom skuteczność i wysoki komfort leczenia. Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro Pacjenta. Każdy uśmiech wyprowadzi na prostą.

Lek. Dent. Anna Jabłońska

Lekarz z ponad 20-letnim doświadczeniem. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuje w pracy pod mikroskopem w leczeniu endodontycznym i zachowawczym zębów. Dba aby pacjenci zawsze czuli się komfortowo i bezstresowo, a gabinet opuszczali z uśmiechem na ustach i chętnie do niego wracali.  

Justyna Rudzka

Manager gabinetu

Z gabinetem związana od początku jego istnienia.

Absolwentka Studium Medycznego w Łodzi, na kierunku higienistki stomatologicznej. Jest osobą otwartą, odpowiedzialną oraz pozytywnie nastawioną do życia. Praca sprawia jej dużą satysfakcję. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Ewa Frątczak

Higienistka stomatologiczna

Wykonuje zabiegi higienizacyjne oraz instruktaże higieny jamy ustnej. Bardzo lubi prowadzić edukacje wśród dzieci i młodzieży z zakresu higieny stomatologicznej. Najważniejszy dla niej jest zdrowy uśmiech u każdego pacjenta, więc swoją wiedzę i pasję do zawodu rozszerza uczestnicząc w wielu konferencjach i szkoleniach dla higienistek. Jest obdarzona wielką życzliwością do świata, niegasnącym optymizmem i stu procentowym dążeniem do celu.

Marta Granosik

Higienistka stomatologiczna

Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zawodzie. Wykonuje zabiegi higienizacyjne oraz asystuje przy zabiegach chirurgicznych i endodontycznych. Uczestniczy w licznych szkoleniach, nieustannie rozwijając swoją wiedzę i umiejętności.

Iga Piotrowska

Asystentka stomatologiczna, technik dentystyczny

Na co dzień w naszym gabinecie asystuje przy zabiegach chirurgicznych, protetycznych oraz endodontycznych. Praca sprawia jej dużą przyjemność oraz satysfakcję. Jest niezwykle ambitną osobą zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej.

Katarzyna Terka

Higienistka stomatologiczna

Wybrała ten zawód, ponieważ lubi pracę z ludźmi, jak i wizyty u stomatologa. Nigdy się ich nie bała, wręcz ją ciekawiły i fascynowały, dlatego postanowiła bardziej zgłębić ten temat. Wciąż się kształci i szkoli. Praca każdego dnia uczy ją nowych i interesujących doświadczeń.

Erwina Morawska

Asystentka stomatologiczna

W naszym zespole na co dzień współpracuje z lekarzami w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki oraz chirurgii. Zawsze dba o miła atmosferę w gabinecie. Cechuje ją cierpliwość, dokładność i zaangażowanie. Praca daje jej dużo satysfakcji i zadowolenia.

Monika Filipińska

Asystentka stomatologiczna

Otwarta na wyzwania, z entuzjazmem uczy się nowych rzeczy, bierze czynny udział przy zabiegach stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii oraz protetyki. Wiecznie uśmiechnięta optymistka z pozytywnym nastawieniem. Nieustannie rozwija się i poszerza swoje umiejętności.

Monika Mikołajewska

Rejestratorka medyczna

Absolwentka kierunku Administracja. Od 2017 roku związana z pracą rejestratorki medycznej w gabinecie stomatologicznym. W pracy jest chętna do pomocy, ceni sobie dobry kontakt z pacjentami oraz ich komfort.  Dzięki licznym kursom i szkoleniom z profesjonalnej obsługi pacjenta, potrafi doskonale zaopiekować się naszymi pacjentami.

Spełniamy marzenia
o zdrowym, pięknym uśmiechu.

Partnerzy: