fotel2

KOMPLEKSOWE KONSULTACJE STOMATOLOGICZNE — ŁÓDŹ I PRZEZ INTERNET

Jeśli remontowałeś kiedyś dom, to wiesz, że podstawa sukcesu to profesjonalna diagnoza źródeł problemów i szczegółowy projekt. Solidny fachowiec powie jak osuszyć ściany, zanim je pomaluje.

Sytuacja wygląda tak samo w przypadku leczenia stomatologicznego. Wstępna konsultacja pozwoli nam kompleksowo zanalizować stan Twojego uzębienia i przedstawić optymalne scenariusze leczenia. Wspólnie zdecydujemy, które podejście najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby.

Pacjenci podkreślają, że podczas konsultacji stomatologicznej w naszym gabinecie wreszcie poczuli się partnerem przy podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących swojego zdrowia i wyglądu!

Czego spodziewać się po konsultacji stomatologicznej?

Pierwsze spotkanie poświęcamy na wstępny wywiad i zrozumienie Twojego przypadku. Każdy pacjent jest inny — czasami już po pierwszym spotkaniu wiemy, że wystarczy leczenie całościowe. Jednak może okazać się, że potrzebujemy dalszych informacji o stanie Twoich zębów i dziąseł — wtedy zlecimy dodatkowe badania. Po wnikliwej analizie przypadku możemy doradzić np. specjalistyczne leczenie protetyczne czy implantologiczne

.

Wygodne konsultacje stomatologiczne online, dzięki którym oszczędzasz czas

Nie wszyscy nasi pacjenci mieszkają w Łodzi. Niektórzy przejeżdżają nawet kilkaset kilometrów, żeby porozmawiać o leczeniu w klinice. Szanujemy Twój czas, dlatego stworzyliśmy możliwość zdalnego połączenia z naszym gabinetem. Najpierw telefonicznie lub e-mailowo ustalamy dogodny termin, a następnie przesyłamy link do platformy, za pomocą której przeprowadzimy konsultację online.

Spełniamy marzenia
o zdrowym, pięknym uśmiechu.

Partnerzy: