Do Pana doktora Skrzypka trafiłam z polecenia. Okazał się być świetnym specjalistą. Szybko i konkretnie zaplanował moje leczenie. Cieszę się, że trafiłam do jego gabinetu. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało się uzyskać. Polecam!

KAROLINA BIELAWSKA Miss Polonia 2019 i Miss World 2022

Zawsze super obsługa. Znajduje rozwiązania w sytuacjach beznadziejnych. Do tego Piotr to super pozytywna i uśmiechnięta osoba.

Dariusz Petera

Bardzo profesjonalna opieka. Pan doktor Skrzypek poradził sobie z problemami z zębami, które zafundowali mi inni dentyści. Moje dziecko lubi wizyty u pani higienistki.

Magdalena M

Jestem zadowolony z usług Skrzypek Stomatolog.
A to wszystko dzięki duetowi Karolina Stawska oraz Iga Piotrowska podejście tych pań do zawodu w pełni profesjonalne:)

Jacek Żylak

Bardzo dobrze wyposażone gabinety, miła obsługa, punktualność, zachowanie obostrzeń covidowych. Polecam wizyty u dr Karoliny Stawskiej, od kilku lat leczę zęby właśnie u Pani doktor i za każdym razem pełen profesjonalizm. Nawet kanałowe leczenie pod mikroskopem przebiegło szybko ale z dbałością o każdy szczegół. Życzę Pani dr samych sukcesów w pracy zawodowej! Polecam z czystym sumieniem!

Marcin Jaruga

Serdecznie polecam pana doktora Piotra Skrzypka. Bardzo sympatyczny, miły i ma profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z efektu jego pracy. Gorąco polecam

Beata Kaczmarczyk

Bardzo serdecznie dziękuję Panu Doktorowi oraz całemu Personelowi za wspaniałą opiekę. Nigdy w życiu nie spotkałam się z taką uprzejmością i z taką chęcią pomocy. Jestem bardzo wdzięczna 🙂

Renata Olc.

Właśnie wróciłam z gabinetu Pana Piotra Skrzypka. Pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera, super wyposażony gabinet.
Super. Należy się 10 gwiazdek. Bardzo polecam

Małgorzata Urbaniak

Byłam na piaskowaniu i usuwaniu kamienia u P. Ewy. Super rezultaty i rady dotyczące higieny jamy ustnej. Pełen profesjonalizm!

Anna Strzelczyk

kontaktowy. Po wizycie konsultacyjnej, byłam BARDZO mile zaskoczona, jak w prosty sposób można osiągnąć wymarzony uśmiech, bez udziwnień, bólu, ogromu czasu….i wydanej fortuny. Od razu wzbudził we mnie zaufanie. Pacjent wręcz prowadzony jest za rękę, od razu wiadomo, co, jak , kiedy, dlaczego, za ile i po co. Bardzo POLECAM.

Dorota Pluta